Seznam přihlášených

Seznam registrovaných závodníků

  • V případě, že Vám do jednoho dne od přihlášení nepřijde email s informacemi k zaplacení startovného, prosíme, kontaktujte nás na email behdovrchu@email.cz.
  • Číslo na začátku řádku NENÍ startovní číslo
# Jméno Příjmení Oddíl Rok Horolezec Zaplaceno
1 Markéta Baginská BeYourOwnCoach 1997 NE NE
2 David Bajgar STS Chvojkovice-Brod 1976 NE
3 Markéta Bambuchová příznivec HO START Ostrava 1992 NE
4 David Barabáš Tatran Litovel 1986 NE
5 Jan Barabáš TTC Olomouc 1976 NE
6 Bohuš Barbořák TJ Liga 100 Olomouc 1959 NE NE
7 Jan Bardoň MK Seitl 1952 NE
8 Zuzana Bartasová SK Babice 1984 NE NE
9 Tomáš Batrla 1999 NE NE
10 Jan Běčák 1990 NE
11 Magdaléna Bednářová 1991 NE NE
12 Jana Belešová 1991 NE
13 Jakub Beneš HK Laši v kaši 1988 ANO
14 Jaroslav Beseda zasebe 1961 NE
15 Pavel Bílek 1970 NE
16 Simona Bílková 1971 NE
17 Zuzana Bílková SDH Metylovice 1987 NE
18 Tomáš Blahuta příznivec HO START Ostrava 1992 NE
19 Kateřina Bluchová SSK Vítkovice/ Mushing team Ostrava 1983 NE
20 Tomáš Brabec Adventní Běhání 1982 ANO
21 Ladislav Březina MK Seitl Ostrava, 1961 NE
22 Martin Březina SDH METYLOVICE 1988 NE
23 Jiří Bučánek 1956 NE
24 Radka Bukovská 1982 NE
25 Miloslav Burget 1.MtB Opatovice 1961 NE
26 Jindřich Cendelín 1988 NE
27 Patrik Chýlek 1973 NE NE
28 Vladimír Chytil DD Všechovice 1950 NE
29 Petr Ďásek HO START Ostrava 1963 ANO
30 Vlastimil Dobeš Valašské Meziříčí 1970 NE
31 Ondřej Dobiáš AK EZ Kopřivnice 1997 NE
32 Petr Dorňák 1992 NE
33 Miroslav Duraj 1975 NE
34 František Dvořák Division Rosenau 1976 NE
35 Kateřina Fejková 1997 NE
36 David Felčír Cardio & Power Training 1988 NE
37 David Fiala HO TJ Baník Karviná 1970 ANO
38 Hana Fialová HO TJ Baník Karviná 1972 ANO
39 Jan Filip VK Perun Ostrava 1976 NE
40 Pavel Florian TJ Mokra 1980 NE
41 Jan Fousek Mk Seitl Ostrava 1991 NE
42 Kateřina Fujáková OB Havířov 1985 NE
43 Radka Fukalová HO START Ostrava 1970 ANO
44 dominik gawlas KW Bielsko 1982 ANO NE
45 Martin Geryk Veřovice 1987 NE NE
46 Jaromir Giecek HO Start Ostrava 1956 ANO
47 Radim Grebik Titan Trilife 2001 NE
48 Jitka Gregořicová Azimut 1977 ANO
49 Marek Halamíček Frenštát 1975 NE
50 Bohumila Hanačíková 1977 NE
51 Svatava Hanzlová PJR Frenštát p.R. 1966 NE
52 Václav Harabiš SDH Mniší 1993 NE
53 Simona Herotová 1975 NE NE
54 Martin Holiš Běžecký areál Pustevny 1974 NE NE
55 Martin Holona Cobram Vianor 1977 NE
56 Tomáš Hrabovský SDH Mniší 1983 NE
57 Jozef Hrubčo AO SVČ Rožnov p.R 1982 NE
58 Petr Hvolka Jump sport 1975 NE NE
59 Zdeněk Indrák Straník 1989 NE
60 Jan Izvorský SDH METYLOVICE 1981 NE
61 Tomáš Jakubec 1990 NE
62 Marek Jakubov 1995 NE
63 Jakub Jalůvka 1975 NE
64 Karel Janak TITAN TRILIFE 1957 NE
65 Martina Janošcová KaTaMaRUN 1974 NE
66 František Janyška RH Rybníčky 1969 NE
67 Jolana Janyšková RH Rybníčky 1970 NE
68 Jarmila Jastrzembská OB TJ TŽ Třinec 1964 NE
69 Kamil Jeřábek VK Perun Ostrava 1976 NE
70 Petr Ježek AO Slavia Havířov 2001 NE
71 Jakub Jirka Abadzikra 1979 NE
72 Petra Jirková Abadzikra 1984 NE
73 Jakub Kabeláč Valašské Meziříčí 1989 NE
74 Martin Kahánek 1995 NE NE
75 Dalibor Kaláb 1972 NE
76 Petr Kalina FBC Sokol Frenštát 1976 ANO
77 Radim Kaluža příznivec HO START Ostrava 1976 NE
78 Ivan Kamenec 1943 NE
79 Martin Klíma SKP Nový Jičín 1991 NE NE
80 Lukáš Klimánek HO START Ostrava 1979 ANO
81 Jana Knězková Ostrava 1987 NE
82 Aleš Kocián AO SVČ Rožnov p. R. 1982 NE
83 Naďa Kociánová 1966 NE
84 Vendy Kolářová Atletika-Poruba 2002 NE NE
85 Radim Kolek 1983 NE
86 David Kolouch 1976 NE
87 Marcela Kolouchová 1979 NE
88 Aleš Koťátko 1983 NE
89 Daniel Kovařčík 1979 NE
90 Helena Kovařčíková 1978 NE
91 Roman Král 1969 NE
92 Jiří Kramoliš AKEZ Kopřivnice 1991 NE
93 Michal Kratochvíl HO START Ostrava 1971 ANO
94 Roman Krejča 1972 NE
95 Petr Křístek HO VSK VŠB-TU Ostrava 1987 ANO
96 Lenka Krutilová Mattoni Free run - Tlustá Hora 1973 NE
97 Pavel Kubánek Los Amateros MTB Bílovec 1968 NE
98 Tomáš Kubečka 1972 NE
99 Martin Kubíček TJ Mokrá 1987 NE
100 Martin Kunz 1973 NE
101 Aleš Langer 1981 NE
102 Martin Langer lepus.cz 1984 NE NE
103 Martin Látal 1984 NE
104 Jiří Lešinský PJR Frenštát 1946 NE NE
105 Tomáš Lipina MK Seitl Ostrava 1966 NE NE
106 Eda Lušovský 1981 NE
107 Monika Máchová Pomalé šípy 1972 NE
108 Pavel Macíček 1972 NE
109 Martin Mališ 1983 NE
110 Vladimír Maloň Gumárny Zubří 1980 NE
111 Jakub Marák SDH Mniší 1994 NE
112 Ondřej Marák SDH Mniší 1991 NE
113 Petr Mareš HO START Ostrava 1979 ANO
114 Jana Matuštíková Team LightBIKE 1968 NE NE
115 Martin Melčák 1996 NE NE
116 Miroslav Merta Abadzikra 1984 ANO
117 Pavel Michálek 1988 NE
118 Petr Michálek 1991 NE
119 Tereza Michálková 2000 NE
120 Lukáš Mildorf HO START Ostrava 1979 ANO
121 Luděk Mimra HO START Ostrava 1958 ANO
122 Tomáš Mrkva SDH Mniší 2001 NE
123 Arnošt Mück Hranice 1959 NE
124 Lukáš Muras FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 1996 NE
125 Jura Mynář MTB Ondřejník 1965 NE NE
126 Bohumír Najdek Racing Olešná 1955 NE
127 Jakub Němec Caramba! Team 1984 NE NE
128 Petr Němec 1977 NE
129 Martin Nováček 1992 NE
130 Petr Nováček HO Start Ostrava 1959 ANO
131 Tomáš Nováček HO START Ostrava 1994 ANO
132 Michal Novák 1997 NE NE
133 Martin Novotný 1988 NE
134 Dalibor Olejník olejfoto 1965 NE
135 Jaroslav Olejník SK Rozvíjej se poupátko 1967 NE
136 Jan Ondruš HO START Ostrava 1975 ANO
137 Jana Orlíková TEAM lightbike 1990 NE NE
138 Lukáš Ožana AO Slavia Havířov 1997 NE
139 Ondřej Pagáč Titan Zlín 2001 NE NE
140 Martina Palagyiova 1981 NE
141 Petr Pašek Energy sports team Bolatice 1985 NE NE
142 Miroslav Pavlík Mountaintime Felt Aropec 1964 NE NE
143 Petr (Ďábel) Pavlík Klub přátel Velkého Javorníku ! 1981 NE
144 Barbora (Bája) Pavlíková Klub přátel Velkého Javorníku ! 1981 NE
145 Jakub Pavliska BBFM 1987 NE
146 Dagmar (Čertica) Pavlová Klub přátel Velkého Javorníku ! 1958 NE
147 Pavel Pernica Gumárny Zubří 1965 NE
148 Šárka Perůtková 1975 NE
149 Alf Petr Ten nejlepší 1971 NE
150 Libor Petřek TJ Gumárny Zubří 1971 NE
151 Lukáš Pfneisl 1981 NE
152 Radoslav Pisklák cardio power training 1977 NE
153 Josef Pivoňka 1987 NE
154 David Pluhař TITAN sport club 2003 NE
155 Jiří Pokluda JER 1979 NE
156 Michal Poláček Valašské Meziříčí 1989 NE
157 Jan Polášek AO Slavia Havířov 1980 NE
158 Marek Pop TJ Mořkov 1992 NE
159 Ondřej Pop 1994 NE
160 Miroslav Přívětivý DD Všechovice 1953 NE
161 julius pšenica 1967 NE NE
162 Oliver Punge SK Přerov 2003 NE
163 Petr Punge SK Přerov 1967 NE
164 Samuel Punge SK Přerov 2003 NE
165 Martin Pustka 1999 NE
166 Petr Pustka 1973 NE
167 Libor Radomský Ostrava - Poruba 1966 NE
168 Marek Radomský 1989 NE
169 Vojtěch Rajdus 1987 NE
170 Josef Randus Zubří 1972 NE
171 Zbyněk Raška SK ZaFaR Frenštát p.R. 1975 NE
172 Iveta Rašková TJ Slezan Frýdek-Místek 1998 NE
173 Vojtěch Rejnuš cykloklub-CZK 1991 NE
174 Nela Richterová 1994 NE
175 Marek Rybařík Titan Trilife 2001 NE
176 Rudolf Šelepa RH Rybníčky 1964 NE
177 Jan Sikora Hůrka 1982 NE
178 Kristýna Šilhová Valašské Meziříčí 1993 NE
179 Radim Šimeček Midar Příbor 1969 NE
180 Petr Šimíček SDH Mniší 1979 NE
181 Petr Siročák Tři křižky CF 1978 ANO
182 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 NE
183 Danuše Škrdová mk seitl ostrava 1965 ANO
184 Filip Skřivan příznivec HO START Ostrava 1985 NE
185 Petr Škrobák 2001 NE
186 Petr Škrobák AO SVČ Rožnov p.R. 1972 NE
187 Josef Skupieň Hranice 1957 NE
188 Jakub Skýpala FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 1997 NE
189 Pavel Slíva Pomalé šípy Kopřivnice 1971 NE
190 Irena Slobodova 1961 NE
191 Marek Smrčka 1995 NE NE
192 Petra Šnapková Tři Křížky 1985 ANO
193 Marek Sokol Atletika Poruba 2002 NE NE
194 Ľubomír Sokolovský 1990 NE
195 Petr Sotolář HO START Ostrava 1982 ANO
196 Pavel Špaček SDH Mniší 1982 NE
197 David Špaček TJ Rožnov p. R. 2001 NE
198 Lada Srovnalová AO SVČ Rožnov pod Radhoštěm 2003 NE
199 Marek Stecker HO START OSTRAVA 1974 ANO
200 Pavel Štefanský 1968 NE
201 Tomáš Střalka TJ Trojanovice Bystré 1990 NE
202 Lucia Stránská 1984 NE
203 Vanda Štůsková Alpinclub Rožnov 2000 ANO NE
204 Jiří Štývar 1989 NE
205 Ladislav Šuba HO Kailas Nový Jičín 1961 ANO
206 Pavel Šustek HO START Ostrava 1979 ANO
207 Martin Sváček 1981 NE NE
208 Marek Švacha HK Opava 1997 ANO
209 Martin Svák 1975 NE
210 Martina Sváková 1979 NE
211 Milan Svěchota SKOB Ostrava 1972 NE
212 Martin Svoboda 1967 NE
213 Petr Svoboda 1989 NE
214 Pavel Sýkora vícebojař z Kotouče 1981 NE
215 Marcel Tisoň MT Fitness 1974 NE
216 Libor Tomečka Hranice 1962 NE
217 Iva Tomková 1990 NE
218 Emil Trombik Český Těšín 1946 NE
219 Petr Vacula Lhotecká žihadla 1969 NE
220 Lukáš Valchař 1979 NE NE
221 Petr Valko ValkoPartners 1972 NE
222 Klára Vaňková 2001 NE NE
223 Adam Vávra HO START Ostrava 1984 ANO
224 Petr Vávra HO START Ostrava 1962 ANO
225 Jaroslav Vavřík 1960 NE NE
226 Tomáš Vavřík SKOB Ostrava 2000 NE
227 Hana Vičanová 1985 NE
228 Petr Vidlička 1990 NE
229 Jiří Vinklárek TJ Rožnov pod Radhoštěm 1961 NE
230 Michal Vlček Los Amateros MTB Bílovec 1993 NE
231 Sylva Vričanova OB Havířov 1967 NE
232 Patrik Vyhlídal 1972 ANO
233 Martin Wojnar Chotěbuz 1981 NE NE
234 Radomír Wolf 1988 NE
235 Tomáš Wolf 1996 NE
236 Pavla Wolfová 1993 NE
237 Stanislav Žabenský SDH Mniší 1991 NE
238 Eva Žáčková 1989 NE
239 Marie Zagorová příznivec HO START Ostrava 1987 NE
240 Stanislav Záleský AO Slavia Havířov 1987 NE
241 Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 NE
242 Ondřej Želazko 1988 NE
243 Tomaš Zika bežecka skupina česky tešin 1967 NE
244 Vilém Zuzaňák Biatlon Ostrava 1968 NE