Seznam přihlášených

Seznam registrovaných závodníků

  • V případě, že Vám do jednoho dne od přihlášení nepřijde e-mail s informacemi k zaplacení startovného, prosíme, kontaktujte nás na e-mailu behdovrchu@email.cz.
  • Číslo na začátku řádku NENÍ startovní číslo
# Jméno Příjmení Oddíl Rok Horolezec Zaplaceno
1 Bája Bája Klub přátel Velkého Javorníku ! 1981 NE
2 David Bajgar STS Chvojkovice-Brod 1976 NE
3 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 1965 NE NE
4 Anna Balážová Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 2006 NE NE
5 Markéta Bambuchová 1992 NE
6 Bohuš Barbořák TJ Liga 100 Olomouc 1959 NE
7 Václav Bednarský Titan trilife 2001 NE NE
8 Marta Benáčková 1982 NE
9 Adam Bernard PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1984 NE
10 Pavel Bílek 1970 NE
11 Ondřej Blaha Hutisko-Solanec 1986 NE
12 Břetislav Blahuta příznivec HO START Ostrava 1961 NE
13 Tomáš Blahuta Biatlon Ostrava 1992 NE
14 Monika Bolcková HO START Ostrava 1984 ANO
15 Lukas Bordovsky Lokomotiva Trojanovice 1988 NE
16 Kateřina Brázdilová 1990 NE
17 Martin Březina Běžecký klub Kubánkov 1988 NE
18 Dominika Bublíková 1989 NE
19 Jiří Bučánek 1956 NE
20 Miloslav Burget 1.MtB Opatovice 1961 NE
21 Daniel Čáň VivatSport 1993 NE
22 Tomáš Černošek SDH Mniší 1994 NE
23 Petr Choleva Lítací Jelen 1974 NE
24 Jan Chromečka 1994 NE
25 Patrik Chýlek 1973 NE
26 Martin Cigánek 1979 NE
27 Roman Čtvrtečka James 1984 ANO
28 Ďábel Ďábel Klub přátel Velkého Javorníku ! 1981 NE
29 Imrich Daniel HO START 1957 ANO
30 Karel Ďásek příznivec HO START Ostrava 1992 NE
31 Petr Ďásek HO START Ostrava 1963 ANO
32 Tomáš David 1975 ANO
33 Vlastimil Dobeš Valašské Meziříčí 1970 NE
34 Marie Drhová S.K. ZaFaR Frenštát p.R 1970 NE
35 Jan Dvorský Nový Jičín 1981 NE
36 David Fiala 1970 NE NE
37 Ivo Fikáček --- 1956 NE
38 Jan Filgas 1973 NE
39 Ondřej Filgas HO Vítkovice 1981 ANO
40 Jan Filip VK Perun Ostrava 1976 NE
41 Bronislav Folwarczný SK Baník Havířov 1984 ANO
42 Jan Fousek Mk Seitl Ostrava 1991 NE
43 Kateřina Fujáková OB Havířov 1985 NE NE
44 Dominik Gawlas HO Bielski-Biala/ TJ Jakal Karvina 1982 ANO NE
45 Jaromír Giecek 1956 NE
46 Kateřina Giecková 1990 NE
47 Markéta Giergielová SKIBIKECENTRUM.CZ team 1979 NE
48 Lukáš Gilar Tichá 1976 NE
49 Jaroslav Glogar 1993 NE
50 Petr Glogar SemTamBěh 1981 NE
51 Kateřina Glogarová SemTamBěh 1983 NE
52 Radim Grebik Titian Trilife 2001 NE
53 Jitka Gregořicová Azimut 1977 ANO
54 Romana Grófová 1985 NE
55 Štefan Groš S.K. ZaFaR Frenštát p.R 1961 NE
56 Jiří Hájek 1992 NE
57 Tomáš Hájovský 1964 NE
58 David Hanke AKEZ Kopřivnice 1971 NE
59 Svatava Hanzlová PJR Frenštát p. R. 1966 NE
60 Kateřina Havránková AK šnek 1986 NE
61 Jiří Heralt 2002 NE
62 Lukáš Herot 1984 NE
63 Martin Holiš Běžecký areál Pustevny 1974 NE NE
64 Svatopluk Holub SDH Mniší 1977 NE
65 Tomáš Hrabovský SDH Mniší 1983 NE
66 Pavel Hradil TITAN TRILIFE 1998 NE
67 Libor Hrdina 1979 NE NE
68 Kamila Hříbková 1974 NE
69 Radim Hupšil VHS Brno 1984 NE
70 Michal Hýl 1991 NE
71 František Janyška 1969 NE
72 Radovan Jasek 1980 NE NE
73 Kamil Jeřábek VK Perun Ostrava 1976 NE
74 Piotr Jeziorski Caramba Team 1978 NE NE
75 Petra Jirková 1984 NE
76 Kateřina Jírová Opava 1981 NE
77 Jan Jurek PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1984 NE
78 Radim Kaluža příznivec HO START Ostrava 1976 NE
79 Filip Káňa Káňovci 2006 NE
80 Tom Káňa Káňovci 1976 NE
81 Ondřej Kaňovský Modra ustrice 1983 NE
82 Radim Kašpárek 1988 NE
83 Martin Kawulok Hrádek ve Slezsku 1984 NE
84 Jiří Kazárik 1984 NE
85 Kamila Kelnerová - 1982 NE
86 Kamila Kelnerová 1982 NE NE
87 Jan Kimla 1984 NE
88 Samuel King Wichterlovo Gymnázium 2006 NE
89 Lukáš Klimánek HO START Ostrava 1979 ANO
90 Martin Knesl 1968 NE
91 Jan Knotek TOBI Sport Frenštát p.R. 1972 NE
92 Jan Kocián V3t 1977 NE NE
93 Naďa Kociánová 1966 NE
94 Eva Kocichová 1978 NE
95 Igor Kocurek 1971 NE
96 Petr Kolář 1973 NE
97 Čestmír Koleček Zubří 1974 NE
98 Jan Koliba DICKSMILL 1993 NE NE
99 David Kolouch 1976 NE
100 Ivana Korčeková 1982 NE
101 Stanislav Kováček MK SEITL OSTRAVA 1983 NE
102 Daniel Kovařčík Poličná 1979 NE
103 Helena Kovařčíková Poličná 1978 NE
104 Iva Kožušníková 1992 NE
105 Roman Král 1969 NE
106 Jiří Kramoliš AKEZ Kopřivnice 1991 NE
107 Petr Křístek HO VŠB-TU Ostrava 1987 ANO
108 Tomáš Kubečka 1972 NE
109 Jan Kunčický AK Šnek 1958 NE
110 Jan Kunčický AK Šnek 1999 NE
111 Martin Kunz 1973 NE
112 Martina Kurková Běhat nás baví 1963 NE
113 josef kvita a. k.emila zatopka 1951 NE
114 Jiří Kvita 1987 NE
115 Marek Lapáček Prosenice 1976 NE
116 Roman Latečka HO START Ostrava 1983 ANO
117 Tomáš Lipina MK Seitl Ostrava 1966 NE
118 Tomáš Machnik 1990 NE
119 Vojtěch Machnik 1983 NE
120 Monika Máchová Pomalé šípy 1972 NE
121 Jan Machovják TITAN TRILIFE 1999 NE NE
122 Roman Makový 1984 NE
123 Tomáš Maliňák James, Rožnov 1971 ANO
124 Vladimír Maloň Lokomotiva Trojanovice 1980 NE
125 Jakub Marak SDH Mniší 1994 NE
126 Ondřej Marak SDH Mniší 1991 NE
127 Petr Mareš HO START Ostrava 1979 ANO
128 Nikola Marková TOBI Sport Frenštát p.R. 1996 NE
129 Vladimír Mazánek HO START 1979 ANO
130 Alois Melnar 1994 NE
131 Miroslav Merta Abadzikra 1984 NE
132 Pavel Michálek 1988 NE
133 Petr Michálek 1991 NE
134 David Mikala AKEZ Kopřivnice 1982 NE
135 Lucie Miklišová TITAN TRILIFE 2002 NE NE
136 Tomáš Mikulenka 1970 NE
137 Miloš Mikunda Rožnov pod Radhoštěm 1964 NE
138 Marin Milkov VK Perun Ostrava 1966 NE
139 Tomáš Monsport 1990 NE
140 Karolína Monsportová 1993 NE
141 Michaela Montagova 1979 NE NE
142 Michaela Montagova 1979 NE
143 Petr Moravcik James, Roznov 1981 ANO
144 Petr Mrklovský AKEZ Kopřivnice 1966 NE
145 Adam Muras PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1989 NE
146 Jura Mynář MTB ONDŘEJNÍK 1965 NE NE
147 Petr Mynarčík HO VSK VŠB TU Ostrava, Družba_krú 1985 ANO NE
148 Radomír Navrátil 1989 NE NE
149 Aleš Nečas Ani za nic 1982 NE
150 Adéla Němčíková Biatlon Ostrava z.s. 2004 NE
151 Jana Němčíková Biatlon Ostrava z.s. 2000 NE
152 Klára Němčíková Biatlon Ostrava 1999 NE NE
153 Zdeněk Němec 1963 NE
154 Mojmír Neubauer Pustevny a.s. 1962 NE
155 Břetislav Neumann 1983 NE
156 Michal Nosek SK Oceláci Ostrava 1979 NE
157 Martin Novotný 1988 NE
158 Zdeněk Odstrčilík Bojanovice! 1981 NE
159 Dalibor Olejník Ostrava - Poruba 1965 NE
160 Jaroslav Olejník SK Rozvíjej se poupátko 1967 NE
161 Josef Orság Pomalé šípy Kopřivnice 1964 NE
162 Lukáš Ožana AK Havířov 1997 NE
163 Martina Palagyiová 1981 NE
164 Jakub Pavel KPVJ 1980 NE
165 Veronika Pavlíčková SVČ fokus NJ 2005 NE
166 miroslav pavlík MOUNTAINTIME team 1964 NE NE
167 Roman Pecha VK Perun Ostrava 1966 NE
168 Pavel Pernica Tj Gumárny Zubří 1965 NE
169 Šárka Perůtková Studénka 1975 NE
170 Libor Petřek TJ Gumárny Zubří 1971 NE
171 Jan Pícha 1985 ANO
172 Josef Pivoňka 1987 NE
173 Jiří Platzek Hlučín 1964 NE
174 Jakub Plhoň KČT SOPTÍCI Bystřice p.H. 1978 NE
175 Jan Polášek AK Havířov 1980 NE
176 Roman Polášek 1988 NE
177 Luděk Polívka Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1978 NE NE
178 Markéta Polochová 1990 NE
179 Ondřej Pop 1994 NE
180 Jiří Porwisz RUN99 Havířov 1966 NE
181 Miroslav Přívětivý Příbor 1953 NE
182 Anežka Procházková HO VSK VŠB TU Ostrava, Družba_krú 1997 ANO
183 Robert Prouza Trojanovice 1977 NE
184 Julius Pšenica Solne-Ivor 1967 NE
185 Pavel Pupík Lokomotiva Trojanovice 1995 NE
186 Vladan Pupík Lokomotiva Trojanovice 1983 NE NE
187 Markéta Pupíková Lokomotiva Trojanovice 1993 NE
188 Lenka Quittová 1974 NE
189 Marek Radomský 1989 NE
190 Josef Randus AC Sportguides Rožnov 1972 NE
191 Radek Raška AKEZ Kopřivnice 1976 NE
192 Martin Řezáč Mushing Team Ostrava 1982 NE
193 LIbor Richter Pomalé šípy 1962 NE
194 Nela Richterová 1994 NE NE
195 Věra Richterová Pomalé šípy 1968 NE
196 Adam Růžička příznivec HO START Ostrava 1990 NE
197 Andrej Rybář L.A.RYBY 1972 NE
198 Lidka Rybářová L.A.RYBY 1972 NE
199 Jiří SALAWA Hlučín 1967 NE
200 Petra Sedláčková S.K. ZaFaR Frenštát p. R. 1971 NE
201 Marek Sedlák Lokomotiva Trojanovice 1986 NE
202 David Sedlařík TITAN TRILIFE 2003 NE NE
203 Rudolf Šelepa R+P 1964 NE
204 Radim Šimeček Midar Příbor 1969 NE
205 Petr Šimíček SDH Mniší 1979 NE
206 Petr Šimůnek 1998 NE
207 Kristián Škoda CK Continental Frenštát p. R. 1990 NE
208 Danuše Škrdová 1965 NE
209 Filip Skřivan HO START Ostrava 1985 ANO
210 Marie Skřivanová HO START Ostrava 1987 ANO
211 Josef Skupieň Slavíč 1957 NE
212 Pavel Slíva Pomalé šípy Kopřivnice 1971 NE
213 Petra Šnapková FRIEND Ostrava 1985 ANO
214 Marek Sokol Atletika Poruba 2002 NE
215 Petr Sotolář HO START Ostrava 1982 ANO
216 Pavel Špaček SDH Mniší 1982 NE
217 Veronika Srníčková Veřovice 1990 NE
218 Marek Stecker HO START Ostrava 1974 ANO
219 René Stošek Hlučín 1972 NE
220 Radek Střalka Lokomotiva Trojanovice 1995 NE
221 Tomáš Střalka Lokomotiva Trojanovice 1990 NE
222 Jiří Štývar 1989 NE
223 Pavel Šubert Neběžecký kroužek 1974 NE
224 Pavel Šustek HO START Ostrava 1979 ANO
225 Milan Svěchota SKOB Ostrava 1972 NE
226 Natálie Svěchotová SKOB Ostrava 1997 NE
227 Martin Svoboda SKOB FM 1967 NE
228 Petr Svoboda 1989 NE
229 Tereza Svobodová TITAN TRILIFE 2000 NE NE
230 Josef Sýkora 1963 NE
231 Richard Tabach Kozlovice 1997 NE
232 Tomáš Tabach Kozlovice 1966 NE
233 Milan Třaskoš Trhoši 1979 NE
234 Štěpán Třaskoš Trhoši 2006 NE
235 Emil Trombik Český Těšín 1946 NE
236 Milan Tylich Hurtis Gym 1984 NE NE
237 Petr Urbaník příznivec HO START Ostrava 2008 NE
238 Eva Urbaníková HO START Ostrava 1980 ANO
239 Filip Václavík TITAN TRILIFE 1995 NE NE
240 Lukáš Valchař 1979 NE
241 Petr Vávra HO START Ostrava 1962 ANO
242 Jaroslav Vavřík 1960 NE
243 Tomáš Vavřík SKOB Ostrava 2000 NE
244 Pavla VÁVROVÁ 1971 NE
245 Jiří Vepřek 1979 NE
246 Antonín Veselý ČHS 1976 ANO
247 Sylva Vričanová OB Havířov 1967 NE
248 Václav Waloszek AK Havířov 1999 NE
249 Petr Wilczyński Alpsport/Ježek na kopci 1976 NE
250 Radomír Wolf 1988 NE
251 Tomáš Wolf 1996 NE
252 Stanislav Zabenský SDH Mniší 1991 NE
253 Jan Zámostný příznivec HO START Ostrava 1982 NE
254 Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 NE
255 Petr Zavičák 1980 NE
256 Michael Zeťák Středeční monumenty 1998 NE NE
257 Pavel Žůrek 1988 NE NE